Dom Tyniec Mały

Tyniec Mały, dolnośląskie

  • 3 990 000 zł
  • 333 m²
  • 11 981,98 zł/m²

Zdjęcie

Ewa

Skontaktuj się

Dom Tyniec Mały

Tyniec Mały, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

3 990 000 zł

333 m²

11 981,98 zł/m²

Dom Tyniec Mały

Zaktualizowane: 5 maja 2026

3 990 000 zł 333 m² 11 981,98 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
1 945 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2015

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

1 945 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2015

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 990 000 zł (11 981,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 333 m², 7 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2015
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: aluminiowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 1 945 m²
  •   kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, pompa ciepła
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 86 kWh/m² na rok; końcową (EK): 19 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 57 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,01 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 64 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026