Działka budowlana, ul. Kresowa
Kresowa, Tyniec Mały, dolnośląskie
- 595 000 zł
- 1 000 m²
- 595 zł/m²
Karolina Kłosińs...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Kresowa
Kresowa, Tyniec Mały, dolnośląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Działka budowlana, ul. Kresowa
Zaktualizowane: 8 maja 2026
595 000 zł 1 000 m² 595 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 595 000 zł (595 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 000 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI KAROLINA KŁOSIŃSKA, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 704
Lokalizacja
- Adres: Kresowa, Tyniec Mały, Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Działka budowlana o powierzchni 1000m2, Tyniec Mały spokojna okolica 15 min. od Wrocławia.
Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna.
Media w drodze przy działce: woda, gaz, prąd, kanalizacja.
W ofercie posiadamy łącznie 4 działki. Istnieje możliwość łączenia działek w celu uzyskania większej powierzchni.
Udział w drodze dodatkowo 69 tys. zł. (...)